Seznam přihlášených závodníků - Běh k Mohyle Hanče a Vrbaty 2018

Hlavní stránka závodu

St.č. Jméno Klub Kategorie
1 Lukáš Novák AC SAKÉ KATEŘINKY MA 20-39
2 Jiřina Vindušková JM TEAM Letohrad ZA 20-34
3 Jan Tučný MK Pardubice ME od 70
4 Zuzana Hendrychová Nová Paka ZA 20-34
5 Josef Les TJ Maratonstav Úpice ME od 70
6 František Vagenknecht ASTER Jičín MB 40-49
7 Martin Šilar Trutnov MB 40-49
8 Pavel Veselý ALCATON HSK Horní Rokytni MC 50-59
9 Sára Malá LSK Lomnice nad Popelkou Juniorky
10 Jan Malý Eleven Run Team MB 40-49
11 Milan Krupka Indičtí běžci Junioři
12 Petr Schutz Orlová-Lutyně MC 50-59
13 Martin Hornik Liberec MC 50-59
14 Mirka Lukášová Praha ZD od 55
15 Jiří Žák www.zakisova-skolabehu.co MB 40-49
16 František Pechek TJ Maratonstav Úpice MD 60-69
17 Adam Krupka Indičtí běžci Junioři
18 Arnošt Kasal JEŠŠOVICE BAJKS MA 20-39
19 Michal Štantejský Raidlight Team MA 20-39
20 Matěj Plášil TJ Sokol Senohraby Junioři
21 Jan Oberlander TJ Sokol Senohraby MB 40-49
22 Kristina Běloušková Proseč ZA 20-34
23 František Buřil Vidochov MC 50-59
25 Jan Záruba SIX MONKEYS MB 40-49
26 Martin Pešta Bakako Nová Paka MB 40-49
27 Dagmar Kynčlová SK Nové Město nad Metují ZC 45-54
28 Táňa Metelková TJ Sokol Hradec Králové ZC 45-54
29 Eva Klampflová Vrchaři Vrchlabí ZC 45-54
30 Iva Milesová PSK Olymp Praha ZB 35-44
31 Hana Klampflová Vrchaři Vrchlabí ZA 20-34
32 Petra Černá Báječné ženy v běhu ZB 35-44
33 Bořek Jančík Svartes Hořice MC 50-59
34 Josef Gombita Most MD 60-69
35 Monika Dohnalová Pecka ZB 35-44
36 Karel Trejbal SKP Mladá Boleslav MD 60-69
37 Vladislav Rozsypal STS Chvojkovice Brod MB 40-49
38 Hana Švestková Stružková Račí údolí ZB 35-44
39 Jana Strnádková Dolní Kalná ZC 45-54
40 Josef Vanta TRICLUB Dobruška MC 50-59
41 Dagmar Likusová Bojov ZC 45-54
42 Jiří Jelínek Vrchlabí MB 40-49
43 Jitka Čermáková Staněk sport Turnov ZB 35-44
44 Jiří Čermák Staněk sport Turnov MB 40-49
45 Jiří Čermák AC Turnov Junioři
46 Gabriela Veigertová Sk Slavia Jičín Juniorky
47 Borek Požár Běžecký klub F-C Kadaň Junioři
48 Jiří Urbánek HO Slavie Liberec MA 20-39
49 Radim Berka Kozákov MA 20-39
50 Vladimír Vacarda ELEVEN RUN TEAM MC 50-59
51 Petr Vaněk AC Praha MC 50-59
52 Ladislav Dlab Roztoky MB 40-49
53 Jaroslava Grohová Vrchlabí ZD od 55
54 Jan Haas Kasper Swix Team Trutnov MA 20-39
55 Václav Śír Spartak Rokytnice n.Jiz. ME od 70
56 Matěj Kubina HSK Benecko MA 20-39
57 Jan Moravec JM TEAM Letohrad Junioři
 

Počty závodníků dle kategorií: Junioři (6), MA 20-39 (7), MB 40-49 (11), MC 50-59 (8), MD 60-69 (3), ME od 70 (3), Juniorky (2), ZA 20-34 (4), ZB 35-44 (5), ZC 45-54 (5), ZD od 55 (2). Celkem (56).